پایگاه خبری روزنامه عطریاس پایگاه خبری روزنامه عطریاس
۸ مهر ۱۳۹۹
بازار اراک ظرف یک ماه آینده تعیین تکلیف می شود
اجتماعی

واحدی، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی:

بازار اراک ظرف یک ماه آینده تعیین تکلیف می شود

Virtual editor
7 تیر 1399
بازدید: 252
نظرات: 0

گروه خبر:
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی گفت: همانگونه که وعده داده بودیم پیگیری ها و فعالیت های کارشناسی در خصوص موضوع بازار اراک تا جایی که در اختیار استان بوده انجام شده است. وعده هایی که از سوی استان داده شده بود اجرایی شده و علی رغم شرایط کرونا و سایر وضعیت های موجود مواردی که باید تصمیم سازی می شد انجام شده است.
با ورود تیمی از سازمان مرکزی موضوع بازار اراک به زودی حل و فصل می شود
حجت الاسلام عبداله واحدی افزود: تصمیم گیری نهایی در خصوص بازار اراک مبنی بر نظر سازمان مرکزی است که با ورود یک تیم از سوی این سازمان موضوع به زودی حل و فصل خواهد شد. مقرر شده یک تیم از سازمان مرکزی به استان آمده و با حضور این تیم وضعیت بازار اراک به صورت نهایی تعیین تکلیف شود. این تیم نهایت ظرف مدت کمتر از یک ماه آینده وارد استان می شود تا تصمیم نهایی با حضور این تیم اتخاذ شود.
وی ادامه داد: پیشنهادات لازم در خصوص بازار اراک ارایه شده و تنها باید منتظر ورود تیم سازمان مرکزی به استان باشیم تا تصمیمات نهایی در این راستا اتخاذ شود و بتوانیم مجوزهای لازم را اخذ کنیم. انتظار می رود اگر پیشنهادات استان از سوی تیم سازمان مرکزی پذیرفته شود کمتر از یک ماه آینده موضوع تعیین تکلیف شود اما اگر به پیشنهادات استان ایراداتی وارد شود برای برطرف کردن ایرادات ، قطعا زمان طولانی تر صرف خواهد شد. مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی اظهار داشت: بررسی های لازم در خصوص کسب و کارهای موجود در بازار اراک انجام شده و تجزیه و تحلیل ها به تهران ارسال شده و در این رابطه جلسات کارشناسی متعدد به صورت حضوری و ویدیوکنفرانس نیز برگزار شده است. پیشرفت های لازم حاصل شده و در صورت ورود تیم سازمان مرکزی به استان و اتخاذ تصمیم نهایی از سوی این تیم 99 درصد پیشرفت حاصل خواهد شد. امیدواریم ظرف مدت یک ماه آینده به نتیجه نهایی برسیم. حجت الاسلام واحدی تصریح کرد: شرایط کرونا تمامی برنامه ریزی های لازم در این رابطه را دچار دگرگونی کرد و به همین سبب از زمان بندی های پیش بینی شده عقب افتاده ایم. در صورتی که باید تا پایان سال گذشته موضوع بازار اراک تعیین تکلیف می شد و به نتیجه نهایی می رسید. بخش اعظمی از این اقدامات به دلیل شرایط کرونا به تعویق افتاد، چرا که این شرایط تمامی برنامه های ادارات و دستگاه های اجرایی را تحت تاثیر قرار داد.

Virtual editor
روزنامه نگار

ارسال نظر

پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

قوانین ارسال نظر
  1. نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. نظرات بعد از ویرایش ارسال می‌شود.
*
*