پایگاه خبری روزنامه عطریاس پایگاه خبری روزنامه عطریاس
۹ آبان ۱۳۹۹
با وجود دریافت هزینه از مجلس برای اجاره دفتر چرا نماینده مجلس از ساختمان دولت برای دفتر شخصی استفاده می کند؟
استان مرکزی

انتقاد کلوانی، ریس سابق شورای استان از نمایندگان مجلس در اراک:

با وجود دریافت هزینه از مجلس برای اجاره دفتر چرا نماینده مجلس از ساختمان دولت برای دفتر شخصی استفاده می کند؟

Virtual editor
14 مهر 1399
بازدید: 306
نظرات: 0

عطریاس:

ریس سابق شورای استان با بیان اینکه عملکرد نمایندگان اراک در مجلس ضعیف است گفت: مردم از نمایندگان خود گزارش عملکرد می خواهند .
مجید کلوانی افزود: حدودپنج ماه از اغاز بکار مجلس یازدهم سپری م یشود اما برخلاف وعده های انتخاباتی، تأکنون در تحقق طرح گشایش اقتصادی و یا کاهش تورم و اشتغال، این مجلس ناکام بوده است؛ مردم از اینکه نمایندگان اراک در مجلس مؤثر و قوی عمل نمی کند گلایه دارند.
وی تصریح کرد: مردم علاقه داشتند نمایندگان اراک با توجه تجربه ادوار، منتخبانشان را در صندلی عضویت هیات رئیسه حتی در حد منشی مجلس ببینند و یا مانند برخی نمایندگان کشور که در استیضاح و رأی اعتماد وزرا وگرفتن امتیاز برای حوزه انتخابیه فعال تر باشند.مردم اراک علاقه داشتند ببینند حداقل یکی از صندلی های ریاست کمیسیون های تخصصی مجلس به منتخبانشان تعلق دارد.
کلوانی افزود: مردم می گویند نطق ها و تذکر به دولت که خروجی نداردو برای ما جواب نمی‌شود؛ برای مثال در سطح ملی چه کرده اید؟ تورم و بیکاری بیداد می کند؛ در سطح حوزه انتخابیه خود چه اقدام عملیاتی داشته اید ؟
وی ادامه داد: چرا پروژه بیمارستان ولیعصر (عج) تکمیل نمی شود؟ و یا برای صنایع بزرگ و اشتغال مردم چه کرده أید؟.
برای کاهش الودگی هوای اراک و حوزه ورزش و سلامت چه کرده أیدً؟ برای تعطیلی فرودگاه و تالار میقان چه کرده اید؟ و برای اعتبار جاده ها و کشاورزان بزرگوار کمیجان و خنداب چه کرده اید ؟
این فعال سیاسی واجتماعی افزود: مردم علاقه دارند منتخبانشان در مجلس حضوری قوی و مؤثرداشته باشند که عملکرد شان محسوس و مشهود باشد؛ چرا برخلاف دریافت ردیف اجاره دفتر نمایندگان از مجلس همچنان از ساختمان های دولتی و نیمه دولتی در اراک استفاده می‌شود؟ چرا به جای پرداختن به وظایف قانون گذاری و نظارت متاسفانه اخبار دعوا و کشمکش بین نمایندگان پیرامون عزل و نصب مدیران ارشد از جمله استاندار و امتیاز دهی به برخی افراد ستاد انتخابات شان برای اخذ صندلی مدیر کلی تیتر رسانه ها باشد؟.تاکنون چند سفر وزیر را به اراک همراهی کردید با کدام دستاورد مثل نماینده قم،همدان.؟
کلوانی افزود: در شرایطی که دغدغه و منویات مقام معظم رهبری رسیدگی به مشکلات ومعیشت مردم انقلابی است واز طرفی دولت هیچ اقدامی جهت مهار قیمت های افسار وکسیخته تصاعدی ندارد‌ مردم منتظر اقدامات جهادی و انقلابی از منتخبین خود دارند.
وی ادامه داد: ضمن تشکر از زحمات نمایندگان جهادی انتظار می رود اولویت مجلس طرح های ساماندهی معیشت ومسکن و اشتغال وازدواج جوانان وحوزه بهداشت و درمان باشد،مردم توقع دارند نمایندگان مجلس دریافت امتیاز خودرو دنا پلاس و تسهیلات بانکی و مسکن با اقساط واکسن خارج از نوبت برای نمایندگان را اولویت بعدی بدانند.مردم انقلابی از این مجلس توقع اقدامات انقلابی و جهادی دارندً.

Virtual editor
روزنامه نگار

ارسال نظر

پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

قوانین ارسال نظر
  1. نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. نظرات بعد از ویرایش ارسال می‌شود.
*
*