پایگاه خبری روزنامه عطریاس پایگاه خبری روزنامه عطریاس
۵ بهمن ۱۳۹۹
ورشکستگی صددرصدی رستوران ها و تالارها
استان مرکزی

رییس اتحادیه تالارها و رستوران های شهرستان اراک خبر داد:

ورشکستگی صددرصدی رستوران ها و تالارها

Virtual editor
20 دی 1399
بازدید: 201
نظرات: 0

عطریاس، شایسته سلامی: رییس اتحادیه تالارها و رستوران های شهرستان اراک گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تمامی تالارها و رستوران ها تعطیل شده اند و فعالیت تمامی آنها به ورشکستگی کشیده شده است. هنگامیکه هیچگونه فعالیتی در این صنف وجود نداشته باشد، صددرصد به ورشکستگی کشیده می شود.
«محمدعلی ملکی نژاد» در گفت وگو با عطریاس افزود: بسیاری از رستوران ها و تالارها به دلیل تعطیلی های بیش از حد و در نتیجه ورشکستگی، مجبور به فروش وسایل مجموعه خود شده اند تا بتوانند ضرر و زیان های به وجود آمده را مرتفع کنند.
وی ادامه داد: زمانی که هیچگونه مراسمی برگزار نمی شود، مجموعه تالارها و رستوران ها هیچ راهی برای ارتزاق ندارند و در نتیجه مجبور به تعطیلی و تعدیل نیرو می شوند. در این رابطه بیش از یکهزار نفر در این صنف شغل خود را از دست داده اند.
رییس اتحادیه تالارها و رستوران های شهرستان اراک با بیان اینکه هیچگونه حمایتی از سوی دولت نسبت به رستوران ها و تالارها انجام نشده است، اظهار داشت: در حال حاضر تنها 5 رستوران به صورت بیرون بر در حال فعالیت هستند که با توجه به شرایط فعلی و شیوع ویروس کرونا، اوضاع کاری آنها نیز نابسامان است.

Virtual editor
روزنامه نگار

ارسال نظر

پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

قوانین ارسال نظر
  1. نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. نظرات بعد از ویرایش ارسال می‌شود.
*
*