پایگاه خبری روزنامه عطریاس پایگاه خبری روزنامه عطریاس
۷ اسفند ۱۳۹۹
بین نهاد اجماع ساز اصلاح طلبان و شورای عالی تفاوت‌های بسیاری است
استان مرکزی

رئیس کمیته سیاسی نهاد اجماع ساز اصلاح طلبان:

بین نهاد اجماع ساز اصلاح طلبان و شورای عالی تفاوت‌های بسیاری است

روزنامه عطریاس
25 بهمن 1399
بازدید: 204
نظرات: 0

برنا: یک چهره سیاسی اصلاح طلب گفت: نهاد اجماع ساز اصلاحات روز یکشنبه آینده در اولین نشست رسمی خود سیاست‌ها و برنامه‌های زیر مجموعه جبهه را مشخص و اعلام خواهد کرد.
«حسین کمالی»، چهره سیاسی اصلاح طلب، در رابطه با سازوکار نهاد اجماع ساز اصلاح طلبان و میزان کارآمدی آن عنوان کرد: سازوکار جدید اصلاح‌طلبان که تحت عنوان جبهه اصلاح‌ طلبان ایران آغاز به کار خواهد کرد روز یکشنبه آینده در اولین نشست رسمی خود سیاست‌ها و برنامه‌های زیر مجموعه جبهه را مشخص و اعلام خواهد کرد.
رئیس کمیته سیاسی شورای هماهنگی جبهه اصلاحات گفت: جبهه اصلاح طلبان ایران وظیفه برنامه‌ریزی برای شرکت در انتخابات ریاست‌جمهوری، میان‌ دوره‌ای مجلس شورای اسلامی، مجلس خبرگان و همچنین شورای شهر را عهده دار خواهد بود.
کمالی گفت: من و اصغرزاده به عنوان رابط و مسئول جبهه جدید با وزارت کشور و کمیسیون ماده ۱۰ قانون احزاب تعیین شده ایم. امیدوارم با همکاری و هماهنگی همه احزاب عضو، کارها در چهارچوب منطق و قانون پیش برود.
او تصریح کرد: هدف اصلاح طلبان در صورت همراهی برگزارکنندگان انتخابات برای برگزاری یک انتخابات آزاد و رقابتی شرکت پرشور در انتخابات و دعوت از همه آحاد جامعه به مشارکت در تعیین سرنوشت خود آنان است.

روزنامه عطریاس
روزنامه نگار

ارسال نظر

پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

قوانین ارسال نظر
  1. نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. نظرات بعد از ویرایش ارسال می‌شود.
*
*