پایگاه خبری روزنامه عطریاس پایگاه خبری روزنامه عطریاس
۷ اسفند ۱۳۹۹
تعبیه آسانسور استاندارد جهت حمل برانکارد، در ساختمان های بلند مرتبه
اجتماعی

سرپرست شهرداری اراک خبر داد:

تعبیه آسانسور استاندارد جهت حمل برانکارد، در ساختمان های بلند مرتبه

روزنامه عطریاس
27 بهمن 1399
بازدید: 149
نظرات: 0

عطریاس: سرپرست شهرداری اراک از در نظر گرفتن محیطی در سطح شهر اراک برای فرود هلیکوپتر اورژانس و نیز در نظر گرفتن آسانسورمناسب با حمل برانکارد به عنوان یک ضابطه در ساختمان های بلند مرتبه، در آینده ای نزدیک خبر داد.
بیاتیان در جلسه با رئیس اورژانس استان مرکزی با تاکید بر این نکته که مشاورین طرح های تفصیلی نیاز است به جانمایی پایگاه های اورژانس توجه ویژه داشته باشند، گفت: در مسیر اجرای طرح ۲۴ متری در نظر گرفتن مکان برای اورژانس پیش بینی خواهد شد.
سرپرست شهرداری اراک با اشاره به اهمیت امکان جا به جایی برانکارد درطبقه های مختلف ساختمان های بلند مرتبه، اظهار کرد: نیاز است آسانسورهای ساختمان های بلندمرتبه درابعادی طراحی شود که برای جابه جایی برانکارد قابل استفاده باشد به همین منظور در تلاش هستیم که این موضوع به ضابطه تبدیل شود.
وی در ادامه از در نظر گرفتن محیطی برای فرود هلیکوپتر اورژانس در سطح شهر اراک خبر داد و افزود: یکی از پارک های سطح شهر برای این منظور انتخاب و مناسب سازی خواهد شد که در مواقع لزوم خدمات رسانی به بهترین نحو و در کمترین زمان ممکن انجام شود.
رییس اورژانس استان مرکزی نیز در این جلسه تعداد پایگاه های اورژانس مورد نیاز را از شاخصه های توسعه شهری دانست و افزود: طبق برنامه اورژانس، هم اکنون باید ۱۸ پایگاه در اراک فعال باشد که تنها ۶ پایگاه فعالیت دارند، البته امیدواریم سایر پایگاه ها نیز فعال و زمینه این اقدام فراهم شود.
وی ادامه داد: همچنین از هوانیروز اصفهان یک هلیکوپتر با ظرفیت ۶ بیمار اجاره شده که تاکنون ۲۲۰ ماموریت از این طریق به انجام رسیده است.
دکتر بهرامی با تاکید بر این نکته که اطمینان داریم با حضور مهندس بیاتیان توسعه شهری با سرعت بیشتری ادامه خواهد یافت، گفت: در زمینه خدمات اورژانس این آمادگی وجود دارد که به نیروی انسانی شهرداری خدمات آموزشی ارائه دهیم.

روزنامه عطریاس
روزنامه نگار

ارسال نظر

پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

قوانین ارسال نظر
  1. نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. نظرات بعد از ویرایش ارسال می‌شود.
*
*