پایگاه خبری روزنامه عطریاس پایگاه خبری روزنامه عطریاس
۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
اقدامات شرکت معدنی املاح ایران در راستای مسئولیت های اجتماعی و کمک های خیر خواهانه
ایران

اقدامات شرکت معدنی املاح ایران در راستای مسئولیت های اجتماعی و کمک های خیر خواهانه

روزنامه عطریاس
5 اسفند 1399
بازدید: 102
نظرات: 0

گروه اقتصاد و صنعت ، نیره بیات: شرکت معدنی املاح ایران مجتمع تولیدی اراک به منظور حمایت از فرزندان ایتام و محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان مرکزی، در یک اقدام ارزشمند به پویش “ایران مهربان” پیوست.
شرکت معدنی املاح ایران در راستای مسئولیتهای اجتماعی خود همواره گام های موثری در حوزه های مختلف برداشته است. به طوری که در زمان سیل و زلزله با کمک در راستای تهیه و ارسال کانکس و دیگر اقلام مورد نیاز در کنار مردم زلزله زده کشور در هر نقطه از ایران که نیاز بوده، قرار گرفته است. در شرایط کنونی نیز با کمک های خیرخواهانه خود نظیر اهداء ماسک و مواد ضدعفونی کننده و حتی کپسول اکسیژن به دانشگاه علوم پزشکی در کنار مردم اراک بوده است. اقدامات دیگری نظیر ساخت جاده دسترسی به تالاب میقان در روستای طرمزد، کمک به مرمت و بازسازی مسجد این روستا و تکمیل و تجهیز روشنایی کوچه های روستای طرمزد را باید اضافه کرد.
در ادامه به تفضیل، گزارش مختصری از اقدامات شرکت معدنی املاح ایران در راستای مسئولیتهای اجتماعی این شرکت پرداخته ایم.
پرسنل شرکت معدنی املاح ایران مجتمع تولیدی اراک روز یکشنبه ۲۶ بهمن ماه با مشارکت در پویش “ایران مهربان” به یاری کودکان با سرپرست ناتوان شتافتند.
پویش “ایران مهربان” فرصتی برای کمک به فرزندان ایتام و محسنین استان در راستای کاهش مشکلات اقتصادی آن ها است که این اقدام خیر خواهانه شرکت معدنی املاح ایران به منظور مشارکت در طرح” ایران مهربان ” مورد تقدیر کمیته امداد شهرستان اراک قرار گرفته است.
رئیس کمیته امداد شهرستان اراک روز سه شنبه مورخ ۲۸ بهمن ماه با حضور در شرکت معدنی املاح ایران از مسعود رضوانی فرد مدیر مجتمع اراک به واسطه مشارکت در پویش “ایران مهربان” با اهدای لوح تقدیر قدردانی نمود.
مدیر مجتمع تولیدی اراک هدف از این اقدام را حمایت از ایتام و فرزندان محسنین و ارتقای سرانه دریافتی آنان بیان کرد و گفت: شرکت معدنی املاح ایران همواره حامی کودکان بی بضاعت بوده است و تلاش ما بر آن است با این اقدام خداپسندانه گامی هرچند کوچک در راستای ارتقای بهبود وضعیت معیشتی کودکان محسنین در جامعه برداشته شود‌.
مسعود رضوانی فرد با اشاره به شرایط سخت کرونایی کشور، افزود: به منظور بهبود معیشت این کودکان، جهت مشارکت در این طرح از ظرفیت پرسنل برای حمایت از فرزندان ایتام و محسنین دعوت شده است که با استقبال خوبی روبرو شدیم.
همچنین همکاری شرکت معدنی املاح ایران با انجمن حمایت زندانیان اراک از دیگر اقدامات شرکت به منظور یاری خانواده های بی بضاعت زندانیان اراک می باشد.
انجمن حمایت زندانیان اراک به مناسبت فرا رسیدن سال نو با یاری خیرین اقدام به تامین سبد کالا برای خانواده های بی بضاعت زندانیان نموده است که شرکت معدنی املاح ایران با مساعدت مالی در این امر خداپسندانه مشارکت نمود.
شرکت معدنی املاح ایران پیش از این نیز با تهیه بسته های مواد غذایی برای خانواده زندانیان در دوران سخت کرونایی این انجمن را یاری نموده است.
گفتنی است: انجمن حمایت زندانیان اراک‌ مجموعه ای خیریه و بدون بودجه دولتی متولی رفع مشکلات فرهنگی، اجتماعی، بهداشتی و اقتصادی تعداد ۵۰۰ خانواده ی بی بضاعت زندانیان است.
همچنین موسسه خیریه امام رضا(ع) استان مرکزی از شرکت معدنی املاح ایران جهت کمک های خیر خواهانه این شرکت به این موسسه تقدیر نمود.
فرجی مدیر موسسه خیریه امام رضا (ع) استان مرکزی روز یکشنبه ۳ اسفندماه با حضور در شرکت معدنی املاح ایران مجتمع تولیدی اراک با اهدای لوح سپاس از همکاری خالصانه شرکت معدنی املاح ایران با این موسسه خیریه تقدیر و تشکر کرد. موسسه خیریه امام رضا (ع) ، مرکز نگهداری شبانه روزی فرزندان بی‌سرپرست (ایتام)‌ در استان مرکزی است که شرکت معدنی املاح ایران همواره با این موسسه در راستای رفع مشکلات مالی همکاری داشته است.

روزنامه عطریاس
روزنامه نگار

ارسال نظر

پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

قوانین ارسال نظر
  1. نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. نظرات بعد از ویرایش ارسال می‌شود.
*
*