پایگاه خبری روزنامه عطریاس پایگاه خبری روزنامه عطریاس
۲۹ فروردین ۱۴۰۰
عطر یاس ۱۳۸۳ تا ۱۴۰۰
استان مرکزی

عطر یاس ۱۳۸۳ تا ۱۴۰۰

روزنامه عطریاس
19 اسفند 1399
بازدید: 363
نظرات: 0

گروه سیاسی، آزاده بکایی: عرصه سیاسی استان همواره آبستن حوادث بسیاری بوده است. حوادثی که بی شک گروههای سیاسی در آن نقش اصلی را ایفا می کنند. دراین میان نشریه عطریاس به عنوان یکی ازمهمترین تریبون های گروه های سیاسی و به ویژه اصلاح طلبان، منعکس کننده انتظارات و نظرات این قشر بوده است.در دوران مختلف انتخابات و تغییرات مدیریتی همواره این نشریه نقشی بی بدیلی ایفا کرده است. برگزاری میزگردهای سیاسی وانعکاس نظرات دانشجویان نیز بخش مهمی از صفحه شماره 3 روزنامه عطریاس را به خوداختصاص داده است. در پی همه این تلاش ها در گفت و گو با تعدادی ازچهره های سیاسی استان به بررسی نقش عطریاس درعرصه مباحث سیاسی استان پرداختیم.

 

رضا مهدوی هزاوه:

جهان تک صدایی محصول استبداد است

عملکرد روزنامه ی «عطر یاس» را اگر بخواهم مورد بررسی قرار دهم می توان به موارد متعددی اشاره کرد. اما ترجیح میدهم روی مساله ی خاصی متمرکز بشوم.
ابتدا باید این مساله را مد نظر قرار داد که روزنامه و به طور کلی رسانه ی مستقل، بلندگوی حاکمیت نیست. در واقع روزنامه یکی از ارکان دموکراسی است. وظیفه اش این است که نماینده و سخنگوی مردم باشد.
به عنوان مثال به شکل اتفاقی یکی از گزارش های فرهنگی «عطر یاس» را خواندم. (شماره 710) موضوع گزارش، عدم رضایت مدیر کل ارشاد از نحوه ی برگزاری جشن اردیبهشت تاتر و بازتاب بیرونی آن نزد هنرمندان است.
نکته ی قابل بحث این است که در این گزارش صرفا به بیان باور و اعتقاد مدیراداره ی کل فرهنگ و ارشاد استان بسنده نشده است و نظریات موافق و مخالف هم بازتاب پیدا کرده است.
اگر همین رویه در گزارش نویسی تداوم داشته باشد به تدریج شاهد شکوفایی و رشد عمیقی در روزنامه نگاری خواهیم بود. در واقع روزنامه باید مروج جهان چند صدایی باشد.
اگر همه ی مردم و نخبگان احساس کنند تریبونی برای بیان واقعیت ها و آمال و آرزوهای خود دارند بدون شک ما به دموکراسی خواهیم رسید.
جهان تک صدایی، محصول استبداد است. روزنامه ی مستقل و منتقد، نقش پررنگی در ایجاد فضای گفتمان و دیالوگ دارد. به گمان من ریشه ی بسیاری از خشونت های کلامی و رفتاری که در کوچه و خیابان و خانه دیده می شود این است که ما بیشتر اهل مونولوگ و تک گویی هستیم تا دیالوگ.
برای دست اندرکاران «عطر یاس» و همه ی رسانه های مروج دیالوگ آرزوی موفقیت دارم.

 

یوسف نیک‌فام، نویسنده:

صاف و صادق و صریح


روزهای پایانی سال را پشت‌سر می‌گذاریم و به زودی سال نو آغاز می‌شود. این قافله‌‌ی عمر عجب می‌گذرد و طربی نیست حتی اگر دریابیم. شاید آن شاعر هستی‌شناس که با رباعیاتش عالمی از نو ساخته است، در این دوران محنت‌زده‌ی سراسر حرمان و غم‌زده می‌زیست، چندان طربی نمی‌دید. شاید هم همچنان می‌دید که طرب در ذات و هستی آدمی است. با اوست و از اوست. نه، هست، حتما هست، که اگر طربی نباشد، آدمی چه می‌کرد در این دیر خراب‌آباد مهمان‌کش روزش تاریک. طرب که باشد، رنج هم خواهد بود. آری رنج و طرب همچون دو همزاد همواره با هم‌اند، با هم. و اما باید از دوستان عطر یاس به نیکی سخن گفت که این وجیزه پاسداشت سال‌ها قلم در دست گرفتن و رنج دانش این دوستان مطبوعاتی است. نوشتن نوعی اشتیاق برای ساختن دنیایی بهتر است. دنیایی که پلشتی و پلیدی گویی از ازل تا ابد با او خواهد بود. و نوشتن سلاح مقابله با این پلشتی است. گویی رستگاری در نوشتن است.
و همین نوشتن در این زمانه، شاید آخرین راه بیرون کشیدن این دنیای سراسر آلوده از چنگال زیاده‌خواهی‌ها و قدرت‌طلبی‌های خودکامگان تاریخ است.
و اگر این قلم چنین ننویسید، پس دیگر چرا بنویسد؟! و از چه بنویسد؟! لابد مشتی اباطیل که جز هیچ و پوچ به کار ناید. و عطر یاس و قلم‌به‌دستان صادق او سال‌ها نوشته‌اند، نوشتنی که به کار آید و زیاده‌خواهی‌ها را برملا کند و از درستی و آن‌چه که باید باشد گفته‌اند و نوشته‌اند.
برای من که در دهه‌ی پنجاه عمرم دلی دلی می‌کنم، بدین‌جا رسیده‌ام که تنها قلم، بله تنها قلم و نه هیچ چیز دیگری نمی‌تواند نجات‌بخشی آدمی از این ورطه هراسناک و غبارآلود دنیا باشد.
امیدوارم همچون گذشته بنویسید با تعهد و مسؤولیت انسانی، نه در تأیید قدرت‌خواهان و زیاده‌خواهان سیاست‌باز دو رو که به قول آن پیر خراب‌آباد وقتی که به خلوت می‌روند، آن کار دیگر می‌کنند. و خلوت و جلوت‌تان یک رو داشته باشد، صاف و صادق و صریح.

نیره یوسفی راد، مدیرمسئول روزنامه وقایع استان:

چرا نباید از حذف هیچ نشریه ای خوشحال شد؟

روزنامه عطریاس در طول سالهای انتشارش توانسته بارها پیگیر مطالبات شهروندان استان باشد و تریبون مردمی شود که بارها پناهی جز نشریات استان نداشتند تا صدای شان را منعکس کنند.
امروزه که هر شخصی برای خود یک رسانه است، توقف و ساکت کردن رسانه ها بی معنی شده است. بی شک نمی توان با حذف یک روزنامه، حتی اگر رقیب مان باشد، توقع حذف جریان یا نگاه آن رسانه به مسائل استان را داشت چرا که مخاطبان آن نشریه را نمی توان حذف کرد.
از سویی دیگر شرایط افراد شاغل در آن رسانه در وضعیت سخت اقتصادی که در آن هستیم را باید در نظر گرفت. حتی اگر نشریه ای خطا یا اشتباهی هم کرده باشد راه حل حذف و توقیف نیست.
به شخصه معتقدم در استان مرکزی با توجه به اینکه تنها سه روزنامه فعال هستند نبود یکی از آنها باعث عقبگرد و تضعیف سایر رسانه ها نیز خواهد شد و رقابت میان رسانه ها را برای ارتقای کیفیت و کمیت کمرنگ خواهد کرد که بی شک به صلاح استان نیست.

رییس شورای اسلامی شهر اراک:

عطریاس روزنامه‌ای است که به دنبال انسجام بخشی و مشارکت جویی بوده است

رئیس منطقه مرکزی حزب اتحاد ملت ایران اسلامی درگفت و گو با عطریاس گفت: عطریاس روزنامه‌ای است که به دنبال انسجام بخشی و مشارکت جویی بوده است.
«مرتضی سورانه» افزود: نشریه عطریاس، نشریه انسجام و مشارکت جویی نوعی سلیقه سیاسی در شهر اراک است به نام اصلاح طلبان.
وی تصریح کرد: کسانی که با سلیقه اصلاح طلبی دل در هوای پیشرفت، توسعه و تعالی کشور و نظام جمهوری اسلامی دارند. نشریه عطر یاس، پیشتاز این صدا و سلیقه و ارگان رسمی و سخنگوی این نوع سلیقه دراستان مرکزی بوده است.
رییس شورای اسلامی شهر اراک در پایان گفت:طبعاً اصلاح طلبان با وجود نشریه‌ای مثل عطریاس، برای ایفای سهم و نقش خود در مدیریت کشور، شهر و تاثیرگذاری در حسن مدیریت استان بیشترین سهم را داشته و بایستی توسط مردم، حاکمیت، دولت وحتی نمایندگان مجلس به نحو مقتضی از نشریه عطریاس تقدیر وقدردانی شود که توانسته است بخش مهمی از جامعه را درصحنه توسعه وتحولات و مشارکت جهت دهی کند تا زمینه مشارکت در سرنوشت خود را فراهم کنند.

مریم درودیان،مدیر مسئول نشریه مهر ایران:

عطریاس، هویت و اعتبار رسانه ای اراک و استان مرکزی است

مدیر مسئول نشریه مهر ایران ضمن بیان مطلب فوق ، گفت:بی شک هرگونه ایجاد مخاطره برای یک رسانه ی فعال و اثرگذار برابر با به خطر انداختن اعتماد افکارعمومی و تهدید تفکر مطالبه گری است؛چراکه عطریاس و خبرنگاران آن که صاحب سبک و تخصص در عرصه روزنامه نگاری هستند ثابت کرده اند در طی سالهای زشت و زیبای دولت ها ، نماینده ی مردم و جامعه در انعکاس گزارش مشکلات و نابسامانی ها هستند.
مریم درودیان تصریح کرد: وقت آن رسیده که شعار ترویج فرهنگِ مدارا و اعتدال در حق رسانه و اصحاب رسانه از سوی دولت و حامیانش اجرایی شود. در غیر اینصورت آنچه بر تارک عملکرد فرهنگی مسؤلین باقی می ماند ، اثبات تحدید و خفقان در صدای مردم است ، نه تعامل و تساهل با رسانه بعنوان فریاد رسای جامعه ی مطالبه گر!

 

خدیجه خورشید سوار، فعال انجمن خیریه:

عطر یاس بی طرفانه و منصفانه فعالان سیاسی را در نیل به اهداف انسانی یاری رسانده است

یک فعال انجمن خیریه در اراک گفت: عطریاس تنها روزنامه ای است که زبان اصلاح طلبان بوده و بی‌طرفانه و منصفانه آنها را در نیل به اهداف و انسانی خود یاری کرده است.
خدیجه خورشید سوار تصریح کرد: عطریاس در راه رشد وفعالیت اصلاح طلبان صادقانه، از روی خلوص نیت و بسیار متعهدانه عمل کرده است.

حجت الله جودکی ،مسئول جامعه اسلامی فرهنگیان استان مرکزی:

عطر یاس را فارغ از اصلاح طلبی یا اصولگرایی با برد بالا می بینم

مسئول جامعه اسلامی فرهنگیان استان مرکزی درگفت و گو با عطریاس ضمن بیان مطلب فوق گفت: عطریاس را به عنوان یک نشریه با برد سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و سیاسی بسیار خوب در جامعه می‌بینم؛ این نشریه در چارچوب قانون اساسی و قوانین کشور فعالیت می کند. تخریب عطریاس از کینه‌توزی برخی افراد است
«حجت اله جودکی» تصریح کرد: اصلاح طلب بودن مدیر مسئول برای ما چندان تفاوتی ندارد؛ چراکه برد نشریه موثر است، روزنامه های اصولگرا نیز دراستان فعالیت می کنند؛ اما برد اجتماعی آنها بسیار پایین است. این فعال اصولگرا تصریح کرد: به دلیل داشتن مخاطبین بالا از مدیر مسئول و پرسنل عطریاس سپاسگزارم . فارغ از اصلاح طلبی و اصولگرایی ،نشریاتی که برای جامعه احترام قائل نبوده و دائم تندروی می کنند مورد توجه مردم نیستند.

 

بی شک صفحه اجتماعی و فرهنگی، جزء بی بدیل و جدانشدنی یک رسانه بوده و پل ارتباطی بین مردم و مسئولان است. در کنار انعکاس فعالیت های دستگاه های اجرایی، دغدغه اصلی صفحه اجتماعی و فرهنگی پیگیری و بررسی مشکلات مردم و جامعه و ارائه راهکارهای متعدد در راستای رفع این دغدغه ها است. رفتن به بطن جامعه، در پاره ای مواقع نقش بازی کردن، احساس درد کردن و از نزدیک مشکلات را دیدن ولمس کردن و انعکاس واقعی مشکلات به دور از غرض ورزی آغاز کار صفحه ای با نام اجتماعی و فرهنگی است. در صفحه های اجتماعی و فرهنگی سعی می شود برای رسیدن به احساس مسئولیت اجتماعی، بحرانهای جامعه را جهت کاهش حداقلی و همچنین رفع کردن آنها منعکس کرده و در این زمینه تحلیل های جامع و درستی پدیدار شود. تعدد شبکه های مجازی و همچنین ورود آسیبهای اجتماعی نوین در جامعه، رسالت صفحه های اجتماعی و فرهنگی را سنگین تر کرده و باید احساس مسئولیت ویژه تری در این راستا داشت. پایبندی به اخلاق حرفه‌ای و منشور اخلاقی، جلوگیری از تحلیل های سوگیرانه و بهره برداری سودجویانه، مطالبه گری حق مردم، بروز بودن، توجه به نیاز مخاطبان، تلاش برای احقاق حقوق مردم و … از جمله اقداماتی بود که سعی شد در صفحه اجتماعی و فرهنگی همواره به آن پرداخت شود.

 

دکتر حمیدرضا مهاجرانی، مدیر عامل موسسه محیط زیستی بوم فناوران مرکزی:

اقدامات روزنامه عطر یاس جلوی تصمیم گیری‌های پشت پرده و عدم شفافیت را می‌گیرد

مدیرعامل موسسه محیط زیستی بوم فناوران مرکزی در گفت و گو با عطریاس گفت: روزنامه عطریاس، با دریافت و انعکاس نظرات فعالان عرصه های مختلف اجتماعی، زمینه را برای افزایش مشارکت شهروندان در تعیین سرنوشت خود فراهم کرده است.
دکتر«حمیدرضا مهاجرانی» تصریح کرد:این اقدام تا حد زیادی جلوی تصمیم‌گیری های پشت درهای بسته توسط مسئولین و عدم شفافیت آنها رامی گیرد. درنتیجه مسئولین در برابر ولی نعمتان خود، وادار به پاسخگویی می شوند.

 

فرزین وفایی‌نژاد، فعال فرهنگی اجتماعی:

روزنامه عطریاس رسانه‌ای است معتقد به اصول مردم سالاری

یک فعال فرهنگی و اجتماعی در گفت و گو با عطریاس گفت:روزنامه عطریاس سالیان متمادی ست که به عنوان یک رسانه روشنگر و مطالبه گر در کنار مردم حضور داشته و دارد. همچنین این روزنامه به عنوان یک رسانه معتقد به اصول مردم سالاری در تنویر افکار عمومی جامعه و شهروندان استان مرکزی نقش مهم و غیرقابل انکاری بازی نموده است و توانسته با آگاهی بخشی درست و صحیح در کنار مطالبات به حق مردم به ایستد.
فرزین وفایی نژاد تصریح کرد: به عنوان یک فعال فرهنگی و اجتماعی روزنامه عطریاس را نه تنها به عنوان یک رسانه، بلکه به عنوان یک مرکز آموزشی و تربیت نیروی کارآمد در عرصه خبر و خبرنگاری قابل ستایش می دانم که با توجه به محدودیت‌های زیاد در این حوزه توانسته است در بین جوانان محبوبیت و مقبولیت لازم را کسب نماید که این خود نشان از روزآمدی و نوگرایی مورد انتظار شهروندان دارد.

حمیدرضا سپهری‌راد، مدیر عامل باشگاه مثبت اراک:

روزنامه عطر یاس روزنامه‌ای پیشرو در طول سال ها بوده است

مدیر عامل موسسه بشارت سپید آزادی (باشگاه مثبت اراک) گفت: قطعاً ارتقای کیفیت و محتوای رسانه در حوزه مدیریت و حوزه علوم اجتماعی و مطالبات اجتماعی و مردمی هم از دیگر مباحثی است که باید مد نظر اهالی رسانه باشد. رسانه ها بایستی فارغ از یکسویه نگری و پرهیز از ورود به جناح بندی های سیاسی، نقش خود را در روشنگری و بیان واقعیات ایفا کنند.
«حمیدرضا سپهری راد» افزود: روزنامه هایی مانند عطریاس یا دیگر رسانه های استانی می توانند تأثیر چشمگیری در اطلاع رسانی، ایجاد آگاهی و ارتقا کیفی حوزه اجتماعی داشته باشند. عطریاس یکی از روزنامه های پیشرو در این حوزه در مدت سالهای گذشته بوده است.
وی ضمن آرزوی توفیق و سربلندی برای تمامی اهالی قلم ورسانه، ادامه داد: امیدوارم عطریاس در سالهای آتی نیز دیدگاه مطالبه گرانه خود را در راستای تحقق حقوق مردم استان عمق و ژرفای بیشتری دهد.

دبیرانجمن اسلامی مدرسین دانشگاه ها:

عطر یاس یکی از مهم‌ترین رسانه‌های اثرگذار در چند سال اخیر بوده است

دبیرانجمن اسلامی مدرسین دانشگاه ها بااشاره به لزوم فراهم آوردن شرایط برای فعالیت رسانه‌های آزاد گفت: درعصر رسانه و تغییرروش کسب اخبارتوسط مخاطبان، عطریاس یکی از گزینه های خوبی است که به خارج شدن از فضای تک صدایی کمک می کند.
«محمد جعفر حائری » تصریح کرد: توقع می‌رود مسئولان نیزبا سعه صدر وتعامل به تداوم این رویه کمک کرده و با دید توسعه ای و پرهیزازسیاسی کاری، فعالیت رسانه هایی که موجب خروج از حالت تک‌صدایی می‌شوند را فرصت مغتنمی دانسته و درحفظ آنها یاری کنند.
وی تصریح کرد: حرکتی که منجر به تک‌صدایی وفضای یکسویه اخبار شود در مجموع به ضرر همه است.

 

رئیس هیئت بوکس استان مرکزی:

روزنامه عطر یاس در طول سالهای اخیر همواره در کنار جامعه ورزش بوده است

رئیس هیئت بوکس استان مرکزی گفت: روزنامه عطر یاس در طول سالهای اخیر همواره در کنار جامعه ورزش بوده است
«احمد میرزایی» افزود : این رسانه با پایبندی به اخلاق حرفه ای یاری گر بوکس استان بوده و به معنای واقعی رسالت خود را انجام داده است .
وی در ادامه اظهار داشت: عطریاس در پوشش رقابت های لیگ برتر بوکس در حالی که به دلیل شیوع کرونا امکان حضورعلاقه مندان در سالن نبود ، سنگ تمام گذاشت و تلاش های دست اندرکاران این مسابقات را به خوبی منعکس کرد.

 

سیاوش آقاخانی، فعال زیست محیطی:

عطریاس ظرفیت ارزشمندی در حوزه مطالبه گری اجتماعی است

سیاوش آقاخانی، یک فعال زیست محیطی در گفت و گو با عطریاس گفت: یکی از نیازهای امروز فضای اجتماعی استان، مطالبه گری خواسته های اجتماعی است.
«سیاوش آقاخانی» تصریح کرد: روزنامه عطریاس از جمله نشریاتی است که پرچم مطالبه گری در حوزه اجتماعی را بالا نگه داشته و دارای ظرفیت های ارزشمندی در این حوزه است.

 

حمید اخوان فعال زیست محیطی:

کمتر مسئله ی مهمی از دید خبرنگاران عطر یاس پنهان مانده است

یک فعال محیط زیستی گفت: یکی از بارزترین ویژگی های روزنامه عطریاس کار تیمی است. به عنوان کسی که سال ها در کارهای تشکلی حضور داشته ام، می‌دانم که در جامعه ما یکی از سخت‌ترین کارها، ساختن تیم است.
«حمید اخوان» افزود: خروجی کار تیمی در عطریاس، شکل‌گیری خبرنگاران و گزارشگران مختلفی است که هر کدام به دلیل آشنایی خوب با حوزه تخصصی خود، کمتر مسئله مهمی از دیدشان پنهان می‌ماند.
وی ادامه داد: همچنین تیم عطریاس به دلیل توان برقراری ارتباط شبکه‌ای مناسب با ذینفعان مختلف از جمله فعالان مدنی
NGOها می‌تواند از توان تخصصی آنها در تهیه مطالب استفاده کرده و صداهای مختلف را به گوش جامعه برساند.
این فعال محیط زیستی اظهار داشت: به شخصه شکل گیری هر تیم تخصصی و حرفه ای در زمینه های مختلف را به فال نیک گرفته و موجب بالندگی استان می دانم.

 

دبیر خانه احزاب استان مرکزی:

رعایت آزادی وحرمت اقشار مختلف جامعه درانعکاس اخبار از مهمترین ویژگی های عطریاس است

دبیر خانه احزاب استان مرکزی درگفت و گو با عطریاس گفت:روزنامه‌ها نقش بسزایی در بالا بردن سطح آگاهی افراد جامعه در ابعاد مختلف سیاسی، اجتماعی و فرهنگی دارند، در این میان عطریاس به علت سادگی و روانی نوشته ها و دارا بودن مشخصات مطبوعاتی همواره مورد توجه قرارگرفته است.
«عباس همتی» تصریح کرد:روزنامه وزین عطریاس که چندین سال در سطح استان به ویژه شهر اراک از اعتبار سیاسی، اجتماعی ، فرهنگی و اقتصادی خاصی برخوردار بوده و توانسته مخاطبین خودش را در سطوح مختلف اقناع نماید. رئیس مجمع فرهنگیان ایران اسلامی بااشاره به ویژگی های روزنامه عطریاس گفت: بالابردن سطح آگاهی افراد جامعه در سطوح مختلف، در دسترس بودن و سادگی نوشتاری روزنامه ،توجه به مخاطبین و متناسب با نیاز روز جامعه ، محرک و تنوع بخشی در مناسبت‌های مختلف از جمله انتخابات و ایجاد شور و هیجان در بین جامعه، دقت در ارائه اخبار و اطلاعات و صحت خبرها ، عدم تعطیلی به هر بهانه و ارائه خدمات آگاهی رسانی و آگاهی بخشی، رعایت آزادی وحرمت اقشار مختلف جامعه در ارائه خبرها، دعوت از همه جناح‌ها و احزاب و گروه‌های سیاسی اجتماعی و فرهنگی برای خبررسانی از جمله مهترین ویژگی های عطریاس است. دبیر خانه احزاب استان تصریح کرد: به سهم خودم به عنوان یک کنشگر سیاسی، اجتماعی و فرهنگی به سر دبیر و کلیه کارمندان و خبرنگاران خسته نباشید و خدا قوت دارم و توفیق روز افزون همگان را در اعتلای و بالا بردن بینش و اگاهی مردم از خداوند منان خواستارم.

گروه اقتصاد و صنعت، زهره صادقی: به جرات می توان گفت تلاشی که نشریه ی عطریاس در طول سالیان فعالیت خود در راستای حمایت از تولید و اقتصاد و جامعه ی کارگری داشت، در هیچ رسانه ی دیگری در استان مشهود نبود.اختصاص یک صفحه ی مشخص و همیشگی به مطالبات بخش صنعت به صرف مزیت صنعتی بودن استان، رسالتی بود که تیم تحریریه ی روزنامه عطریاس برای خود تکلیف کرد و بر انجام و استمرار این رسالت تا آنجا تاکید و پافشاری کرد که به واسطه ی حمایت های خاص و گاها افشاگری های بی طرفانه تا پای میز محاکم قضایی نیز رفت؛ اما همچنان رعایت عدالت، اصول حمایت و نیز رعایت اخلاق حرفه ای روزنامه نگاری را در مواجهه با مطالبات اقشار مختلف حوزه ی اقتصاد اعم از فعالان بخش تولید،صنعت، کارگران و سرمایه گذاران را سرلوحه امور فعالیتی خود داشته است.

 

مجید عینی، دبیر حزب اسلامی کار اراک:

عطریاس اخبار جامعه کارگری را بی کم و کاست منتشر می کند

دبیر حزب اسلامی کار اراک در گفت و گو با عطریاس گفت:در طول سالیان متمادی که با روزنامه عطر یاس ارتباط مستمر داشته ایم همه نگری جزو ویژگی‌های خاص روزنامه عطر یاس بوده است.
مجید عینی تصریح کرد:تحلیل‌های مطلوبی داشته و ارتباط بسیار مطلوب و قابل توجهی با فعالان اقتصادی و جامعه کارگری استان داشته است.
وی افزود:اخبار دقیق و شفاف و بی نظر از جامعه کارگری همچنان از کانال روزنامه عطر یاس در استان منعکس و منتشر شده است.
عینی خاطر نشان ساخت: اطلاعات مطلوبی در اختیار جامعه هدف می‌گذارد و هر روز، هر ماه و هر فصلی که مواردی در استان مطرح بوده، دقیق ترین اخبار و اطلاعات از کانال روزنامه عطر یاس منتشر شده است.
دبیر حزب اسلامی کار اراک تاکید کرد: روزنامه ای است که آگاهی بخشی مطلوبی به جامعه کارگری داشته و نوشتار بی‌طرفانه عطریاس در حوزه کارگری و صنعتی استان قابل تحسین است، عطریاس رسانه ای مثبت برای مردم و منفی برای عده ای است که منافعشان در تنویر افکار عمومی به خطر می افتد.

 

بنی‌کعب، فعال انجمن خیریه:

روزنامه عطریاس اتحاد و انسجام را ترویج می‌دهد

فعال انجمن خیریه در اراک گفت:روزنامه عطریاس نشریه ای مردمی و حرفه‌ای است؛ روزنامه ای که اتحاد وانسجام را ترویج می‌دهد
بنی کعب افزود:این روزنامه اتحاد و انسجام را ترویج می‌دهد؛ بنابراین آحاد مختلف مردم حتی مسئولین دولتی باید ازاین روزنامه حمایت کنند.
روزنامه عطریاس روزنامه‌ای حرفه‌ای بوده و مسئولین وخبرنگارانش حرفه‌ای و کاری هستند وی تصریح کرد:
بنابراین من ازاین نشریه حمایت می‌کنم و برای کارکنانش آرزوی ماندگاری و موفقیت می‌کنم.

 

اسلامی زاده، پیشکسوت صنعت استان مرکزی:

عطریاس با مطالبه گری رسالت بزرگی انجام می دهد

 

اسلامی زاده، پیشکسوت صنعت استان مرکزی، در گفت و گو با عطریاس گفت: عطر یاس در بخش‌های مختلف مطالبه‌گری می‌کند و یک رسالت بزرگ را انجام می دهد که به نمایندگی از مردم، خطاهایی که باعث فساد می شود را افشا می کند.

علیمحمدی، رئیس روابط عمومی شرکت هپکو:

روزنامه عطریاس همواره در رصد کردن وقایع و موضوعات،پیشرو بوده است

روزنامه عطریاس همواره در رصد کردن وقایع و موضوعات، فارغ از نگاه مادی، پیشرو بوده است.
رئیس روابط عمومی شرکت هپکو در گفت و گو با عطریاس گفت: آنچه که برای جامعه ی صنعت اهمیت دارد، ارتباط با رسانه هایی حرفه ای است که هم به لحاظ کیفیت و هم به لحاظ فرم و محتوا قابل تایید باشند؛ خوشبختانه روزنامه عطریاس، تنها روزنامه ای است که در استان صنعتی مرکزی، خبرنگار تخصصی صنعت دارد و صفحه ای جداگانه به بخش صنعت اختصاص داده است؛؛ این نقطه ی قوّت و نقطه ی عطف صنایع استان است.
علیمحمدی تصریح کرد:ویژگی خاص روزنامه عطریاس، پردازش به موضوعات حوزه صنعت، فارغ از نگاه مادی و چشمداشت اقتصادی بوده است.

 

فرجی، رئیس روابط عمومی شرکت پالایشگاه نفت امام خمینی شازند:

صراحت قلم روزنامه عطریاس همواره مورد تایید است

رئیس روابط عمومی شرکت پالایشگاه نفت امام خمینی شازند در گفت و گو با عطریاس گفت: روزنامه عطریاس در استان مرکزی از نظر کیفی بسیار موثر بوده است. فرجی تصریح کرد:صراحت قلم در اطلاع رسانی روزنامه عطریاس همواره مورد تایید و تحسین است.

 

رئیس کمیسیون صنایع اتاق ایران:

ارتباط عالمانه و آگاهانه‌ی عطریاس با کمیسیون صنایع اتاق ایران، قابل تحسین است


ارتباط عالمانه و آگاهانه ی عطریاس با کمیسیون صنایع اتاق ایران،قابل تحسین است.

عطریاس، مطالبه گرانه، منویات اقتصاد کلان کشور، بخش تولید و جامعه ی کارگری را که در کنار سنگر تولید به عنوان افسر و سرباز فعالیت دارند، همراهی، تعامل و مساعدت دارد و این قابل تامل و حائز اهمیت است.

 

علی حسین محمدی، دبیرانجمن اسلامی معلمان:

عطریاس عرصه سیاسی استان سخنگوی طیف اصلاح طلب جامعه بوده است

دبیرانجمن اسلامی معلمان در گفت و گو با عطریاس گفت:طریاس همواره در عرصه سیاسی استان سخنگوی طیف اصلاح طلب جامعه بوده و در این عرصه پیشتاز بوده است.
علی حسین محمدی تصریح کرد:عطریاس همواره درتوسعه استان نقش بسزایی داشته و نقش آن در دوران مختلف انتخابات بسیار پر رنگ بوده است.

 

روزنامه عطریاس
روزنامه نگار

ارسال نظر

پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

قوانین ارسال نظر
  1. نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. نظرات بعد از ویرایش ارسال می‌شود.
*
*