پایگاه خبری روزنامه عطریاس پایگاه خبری روزنامه عطریاس
۲۹ فروردین ۱۴۰۰
در سال 1400 شاهد اتفاقات خوبی در عرصه فرهنگی و هنری شهرداری هستیم
اجتماعی

نشست بیاتیان، سرپرست شهرداری اراک با دانشی، مدیر کل ارشاد استان مرکزی و جمعی از هنرمندان اراک

در سال 1400 شاهد اتفاقات خوبی در عرصه فرهنگی و هنری شهرداری هستیم

روزنامه عطریاس
19 اسفند 1399
بازدید: 131
نظرات: 0

گروه شهری، گیتی فراهانی :
مهندس بیاتیان در نشست با حجت الاسلام دانشی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی، گفت: توجه به مسایل فرهنگی شهر امروز همتراز با وظایف اصلی شهرداری در امور عمرانی و خدمات شهری اهمیت و نقش بسزایی در توسعه شهری دارد ، لذا در شهرداری توجه به مقوله پروژه ها و برنامه‌های فرهنگی که شهروندان را آموزش دهد، در اولویت قرار دارد.
وی افزود: یکی از درخواست های شهروندان در حوزه مدیریت شهری، سرعت در اجرای امور است، لذا تلاش خواهیم کرد که مجموعه فرهنگی و هنری بلک باکس پارک شهر را با سرعت، اجرایی نماییم.مهندس بیاتیان تاکید کرد: سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری ملزم به همکاری گسترده با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی، در تمامی زمینه های فرهنگی و هنری است.
سرپرست شهرداری اراک گفت: در مجموعه مدیریت شهری اراک بر این باور هستیم که هنرمندان شهر اراک به طور یکسان از امکانات و ظرفیت های شهرداری استفاده نمایند.وی افزود: شهرداری در حوزه فرهنگی و اجتماعی باید برنامه محور شود به این صورت که در کنار برنامه های عمرانی و خدماتی، برنامه های مدونی در حوزه فرهنگ داشته باشد.
مهندس بیاتیان سرپرست شهرداری اراک با اشاره به اینکه در حوزه فرهنگ ایثار و شهادت و دفاع مقدس باید اقدامات بیشتری صورت پذیرد، گفت: مساجد اصلی ترین پایگاه های اجتماعی شهر محسوب می شوند که باید با توجه بیشتری به آنها رسیدگی شود و از ظرفیت مساجد به نحو مطلوبی در مسایل فرهنگی شهر بهره برد.
مهندس بیاتیان سرپرست شهرداری اراک در پایان سخنان خود افزود: با تاکید اعضای شورای اسلامی شهر، در کنار اجرای برنامه های سخت افزاری و عمرانی، پردازش به مسایل فرهنگی شهر در اولویت برنامه های شهرداری قرار دارد و انشالله در سال 1400 شاهد اتفاقات خوبی در حوزه فرهنگی، هنری و ورزشی شهر اراک باشیم.
حجت الاسلام و المسلمین دانشی، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی نیز طی دیدار و نشست با مهندس بیاتیان سرپرست شهرداری اراک، گفت: با روحیه تعامل ،همکاری و هم افزایی مهندس بیاتیان سرپرست شهرداری اراک، در کنار کارهای بزرگ عمرانی که در شهر انجام می شود، چشم انداز خوبی برای آینده شهر اراک در حوزه های فرهنگی، هنری و ورزشی، دیده می شود.
طی توافق با مجموعه شهرداری و قول مساعد مهندس بیاتیان، مجموعه فرهنگی و هنری بلک باکس پارک شهر، زودتر از موعد مقرر تکمیل و به اهالی فرهنگ و هنر شهر اراک، اهداء می شود.

دیدار و نشست صمیمانه جمعی از هنرمندان شهر اراک، با مهندس بیاتیان سرپرست شهرداری اراک

اولین جلسه کاری مهندس بیاتیان سرپرست شهرداری اراک پیرامون مسایل فرهنگی شهر برگزار شد.اولین جلسه با مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی و آخرین جلسه با جمعی از هنرمندان شهر اراک بود و به نوعی روز کاری مهندس بیاتیان، در حوزه مسائل فرهنگی گذشت
هنرمندان در این نشست که با حضور طوفان محمدی رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر برگزار شد، ضمن تبریک انتصاب مهندس بیاتیان به عنوان سرپرست شهرداری اراک و آرزوی موفقیت برای ایشان در مسئولیت محوله، به بیان دغدغه های فرهنگی شهر پرداخته و پیشنهادات فرهنگی و هنری لازم را برای بهبود امورات فرهنگی شهر و همچنین مبحث حمایت مجموعه مدیریت شهری از هنرمندان را مطرح نمودند.

روزنامه عطریاس
روزنامه نگار

ارسال نظر

پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

قوانین ارسال نظر
  1. نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. نظرات بعد از ویرایش ارسال می‌شود.
*
*