پایگاه خبری روزنامه عطریاس پایگاه خبری روزنامه عطریاس
۲۹ فروردین ۱۴۰۰
عطریاس با اندیشه اصلاح طلبان بنیانگذاری شد
استان مرکزی

رئیس خانه احزاب استان مرکزی:

عطریاس با اندیشه اصلاح طلبان بنیانگذاری شد

روزنامه عطریاس
23 اسفند 1399
بازدید: 376
نظرات: 0

عطریاس:عطریاس با اندیشه اصلاح طلبان بنیانگذاری شد.
رئیس خانه احزاب استان مرکزی در گفت و گو با عطریاس ضمن بیان مطلب فوق تصریح کرد: مدیرمسئول عطریاس و کارکنانش همه اصلاح طلب بوده وهستند و نشریه عطر یاس تبدیل به پاتوق اصلاح‌طلبان شهرو استان شد.
« اسدالله امینی » تصریح کرد:عطریاس تبدیل به مدرسه خوبی برای کسانی شد که به خبرنگاری و روزنامه نگاری علاقمند بودند .مدت زیادی نگذشت که جوانان خوبی از مدرسه عطریاس با اندیشه اصلاح طلبانه و توانمندی بیرون آمدند و الان برخی از آنها صاحب نشریه هستند.
وی افزود: البته باید گفت زمان و تلاش می طلبد که عطریاس تبدیل به دانشگاه شده ودر نتیجه افراد حرفه‌ای وتوانمندی از این مدرسه فارغ التحصیل شوند. البته اکنون نیزبسیاری از آنها در سطح ملی فعالیت می کنند؛ هنوز هم زمان می طلبد که افراد توانمندتر در سطح ملی از عطریاس بیرون بیایند.
امینی افزود: از بدو گام نهادن درعرصه فعالیت عطریاس در روزنام نگاری، جناح مخالف نیز علم مخالفت را با این نشریه بلند کرد و پاره ای اوقات مانع فعالیت نیروهای فعال در آن شدند؛گاهی اوقات با حبس و بازداشت بعضی از دوستان ما را نوازش کردند؛ آقای باقری، خانم آباقری،آقای سروش فرهادیان ، خانم بکایی و بسیاری از دوستان را اذیت کردند؛ اما آنها ثابت قدم ایستادند افرادی که درعطریاس بودند؛ بسیار توانمند بودند که تاب آوردند و نگذاشتند عطریاس به تعطیلی کشیده شود. وی با بیان این مطلب که
بسیاری از چهره های شاخص اصلاح طلب عطریاس در مراجع ذیربط واسطه شدند که ازاذیت بیشتر نیروهای عطریاس در دولت مهرورز جلوگیری شود ، خاطر نشان ساخت: روزنامه‌نگاری و خبرنگاری در کشور ما، کار سختی بوده اما افراد توانمند تاب آوردند ،عطریاس هم ازآن جمله نشریات بوده که خوب فعالیت کرده و تاب آورده و دراندیشه اصلاح طلبانه ثابت قدم بوده است . به سهم خودم از مدیر مسئول و همه کارکنان از بدو تشکیل تاکنون تشکر می کنم. همچنین یادی کنیم از خانم باقری، طراح عطریاس که بسیار زحمت کشیدند.
رئیس خانه احزاب استان مرکزی در پایان تاکید کرد: در تاریخ نشریات وروزنامه نگاری در ایران غیراز دولت آقای خاتمی ، نشریات با اندیشه اصلاح طلبانه مورد حمایت دولت های دیگر نبودند و این عدم حمایت دولت‌ها به روزنامه‌ها و نشریات آسیب جدی به رشد اندیشه اجتماعی جامعه زده و من معتقد هستم که اگر دولت‌ها نشریات را حمایت می کردند ؛ما ملتی توانمندتر اخلاق مدارتر،اجتماعی تر و مدنی تر از اکنون داشتیم. آسیب به مدنیت را بی توجهی به نشریات و قلم به دستان سبب شده است.

روزنامه عطریاس
روزنامه نگار

ارسال نظر

پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

قوانین ارسال نظر
  1. نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. نظرات بعد از ویرایش ارسال می‌شود.
*
*