پایگاه خبری روزنامه عطریاس پایگاه خبری روزنامه عطریاس
۹ مرداد ۱۴۰۰
آغاز واکسیناسیون نیروهای خدمات شهری  شهرداری  اراک علیه ویروس کرونا
اجتماعی

آغاز واکسیناسیون نیروهای خدمات شهری شهرداری اراک علیه ویروس کرونا

روزنامه عطریاس
17 فروردین 1400
بازدید: 238
نظرات: 0

گروه شهری، گیتی فراهانی:
واکسیناسیون نیروهای خدمات شهری شهرداری اراک علیه ویروس کرونا، در محل مرکز بهداشت شهرستان اراک آغاز گردید.
مهندس بیاتیان شهردار اراک در این زمینه اظهار داشت: پیرو هماهنگی صورت گرفته با دانشگاه علوم پزشکی و مرکز بهداشت اراک، تزریق ۴۸۳ واکسن کرونا به پاکبانان در دستور کار قرار گرفت و عملیات واکسیناسیون کارگران خدمات شهری و پاکبانان در معرض تهدید از امروز در ۵ پایگاه در اراک شروع شده است.
وی گفت: با توجه به ظرفیت ورودی واکسن، پاکبانان و کارگران خدمات شهری در اولویت هستند و طی هماهنگی صورت گرفته با توجه به اولویت بندی، پروسه واکسیناسیون برای سایر گروه ها نیز در مراحل بعدی انجام خواهد شد.
سرپرست مدیریت پسماند شهرداری اراک نیز گفت: تزریق واکسن کرونا از روز شنبه برای ۴۰۵ نفر از پاکبانان شهرداری اراک کلید خورد و این واکسیناسیون از طریق پنج پایگاه بهداشتی انجام میشود. مهدی فدوی در حاشیه آیین ویژه واکسیناسیون پاکبانان اراک، افزود: پاکبانان از جمله اقشار پرخطر و در ارتباط مستقیم با بیماری کرونا هستند که با تلاشهای صورت گرفته، تزریق برای این قشر محقق شد.
وی توضیح داد: این واکسیناسیون در مراکز بهداشت جنب شهرداری اراک، پایگاه حاج خیری ، ۲۰ متری شهدای سلامت، ۱۴ معصوم خیابان جهانگیری و پایگاه ادبجو اراک و با همکاری موثر دانشگاه علوم پزشکی انجام میشود.
سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری اراک ادامه داد: پاکبانان از زمان شیوع کرونا تاکنون، در ارایه خدمت به مردم از هیچ کوششی دریغ نکردند و با وجود ارتباط مستقیم با پسماندهای پرخطر، لحظهای در کار خود درنگ نداشتند.
فدوی اظهار داشت: اختصاص ۴۰۵ دوز واکسن کرونا از سوی دانشگاه علوم پزشکی به پاکبانانی که ارتباط مستقیم با پسماند دارند، جای تقدیر دارد و امید میرود این واکسن بهزودی برای همه اقشار جامعه تزریق شود.

روزنامه عطریاس
روزنامه نگار

ارسال نظر

پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

قوانین ارسال نظر
  1. نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. نظرات بعد از ویرایش ارسال می‌شود.
*
*